gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Konut Alımlarında Avantajlı Ödeme Planları ve Fiyatlar

Maya Yatırım, konut almak isteyenleri bir araya getirmek ve toplu alım olanakları yaratarak , avantajlı fiyat ve ödeme şartlarının oluşmasını sağlamaktadır.

Konut almayı hedefleyen, özellikle de kirada oturan kişiler bir araya gelerek bir grup oluşturmak sureti ile MAYA YATIRIM’IN anlaşma yaptığı projelerden
konut alma ( 5 ve üzeri ) taleplerini ( opsiyonlarını ) iletebilirler. Bu sayede toplu alım indirimlerinden yaralanabilirler.

MAYA YATIRIM tarafından oluşturulmuş 5 ve 10 yıllık ödeme planlarından da yararlanarak konut sahibi olabileceklerdir.

Ödeme Planlarının Avantajları

Ödeme Planları ödemelerde aksama olmaması halinde vade farkı uygulanmadan uzatılabilmektedir. 25 adet farklı plandan bütçenize ve gelirlerinizde gelecek yıllarda oluşacak artışa göre seçim yapma olanağınız bulunmaktadır.

Ödeme planlarındaki taahhütlerinizden istediğiniz zaman vazgeçebilir ve o tarihe kadar yapmış olduğunuz anapara ödemelerini geri alabilirsiniz.
Ödeme planlarımız kira ödemek yerine taksit ödemek sureti ile konut sahibi olmanızı bu sayede gereksiz kira ödemeleri yapmamanızı sağlamak amacı ile oluşturulmuştur.

Örnek ; Projede beğendiğiniz konutun kira tutarı 2.200 TL ise , siz 3.334 TL lik taksitler ödeyerek konutta oturmaya başlayabilir ve 10 yıllık taksitler ödeyerek konut sahibi olabilirsiniz… Ödeme planından vazgeçmeniz, ( konut alımından ) vazgeçmeniz halinde ise o tarihe kadar ödemiş olduğunuz taksitlerden anapara ya denk gelen kısmını ( bu örnekte 72.000 TL geri alabileceksiniz ) Peşinatsız konut satışlarında tapu devri 36. ay itibarı gerçekleşecektir.

Listeleri Karşılaştır