gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Nasıl yapıyoruz?

Maya Yatırım, herkesin kendi evinde oturması ve kira ödemelerinden kurtulması için alternatif bir KONUT SATIŞ YAPISI oluşturmuştur.

Maya Yatırım, gelir durumuna uygun olarak 5, 10 ve daha uzun vadeli planlar ile, kira ödemek yerine konut taksitleri ödeyerek hayalinizdeki eve kavuşturmaktadır.

Banka kredisine gerek duymadan, bazı sistemlerdeki gibi kura beklemeden, hemen konutunuza yerleşip taksitlerinizi ödemeye başlayabilirsiniz.

Bu sayede, kira ödeyerek paranızın erimesine bir son vereceksiniz.   Düzenli ödeme yaptığınız takdirde, taksit veya yılsonu ödemelerinizi, zorlandığınız dönemlerde erteleyebilir veya kalan bakiyeyi yeniden yapılandırabilirsiniz.

TAKSİTLİ ÖDEMELER

Konut ödemelerine, anapara ödemeden, aylık taksitler ile başlıyorsunuz.

5 yıllık planlarda, 24 ay, 10 yıllık planlarda ise 48 ay sonra tapu devri gerçekleştirilmektedir.

Ödeme planından 60 gün önce bildirmek kaydı ile her zaman vazgeçebilir, ödemiş olduğunuz anapara tutarını geri alabilir ya da vade uzatımı talep edebilirsiniz. ( EK PLAN UYGULAMASI)

Ödemelerin düzenli olması halinde, 5 yıllık planlarda son yılın, 10 yıllık planlarda ise son 2 yılın taksitlerini, vade farkı ya da ek bir ödeme yapmadan 1 yıl uzatabilirsiniz.

PEŞİNATLI ÖDEMELER

Konut ödemelerine , % 10, 25, 30 ve 50 lik kısımlarını peşin ödeyerek başlayabilirsiniz.

Tapu devri peşin ödeme ile gerçekleşecektir.

Ödeme planından 60 gün önce bildirmek kaydı ile her zaman vazgeçebilir,  ödemiş olduğunuz anapara tutarını geri alabilir ya da vade uzatımı talep edebilirsiniz. ( EK PLAN UYGULAMASI)

Ödemelerin düzenli olması halinde, 5 yıllık planlarda son yılın, 10 yıllık planlarda ise son 2 yılın taksitlerini, vade farkı ya da ek bir ödeme yapmadan 1 yıl uzatabilirsiniz.

Tüm ödeme planlarında, vazgeçme halinde alınacak anapara tutarı, sözleşme tarihinde belirlenmiştir.

GRUP ALIM OPSİYONLARI

Bu uygulamamız, aynı şirkette çalışan , belirli bir projeden en az 10 konut alımını gerçekleştirecek kişilere ek indirim hakkı elde etmelerini sağlamaktadır.

10 kişilik gruplara % 3

10-15 kişilik gruplara % 3,5

15-20 kişilik gruplara % 4

20 -30 kişilik gruplara % 4,5

30 ve üstünde kişiden oluşan gruplara % 5 ek indirim sağlanacaktır.

Listeleri Karşılaştır