gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Yarattığımız Katma Değer

Ülkemiz, öz kaynakların sınırlı, bölgesel risklerin yüksek olduğu bir yatırım ortamına sahip olmakla beraber gerek jeopolitik konumu gerek, eşi benzeri olmayan kültür, tarih ve doğal zenginlikleri ile gayrimenkul alanında cazip yatırım fırsatları sunmaktadır. Özellikle İstanbul, diğer dünya metropolleri ile karşılaştırıldığında, hak ettiği marka değerine ulaşamamıştır.

İstikrarlı büyümenin sürdürülebildiği sürece, doğru planlanmış ve risk yapılandırılması sağlıklı yapılmış gayrimenkul yatırımları , güvenli ve fırsat getirisine sahip yatırımlar olacaktır.Maya Yatırım, bu bakış açısı ile,Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yapacak firmalara, risk analizi , yatırım sermayesinin etkin kullanımı ve aktif likidite yönetimi, konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Portföy çeşitlendirmesi, Maya Yatırımın uzun vadeli risk yönetimi stratejisinin temelini oluşturur. Gayrimenkul Portföylerinde, bölge , tür , gelir , değer kriterlerine göre farklılaştırma yapılması , sigorta ve hedge ürünlerini kullanarak coğrafyaya bağlı lokal risklerin olumsuz etkilerini en aza indirmek önemlidir ve Maya Yatırım tüm çalışma ve önerilerinde bu hususa özel konsantrasyon göstermektedir.

Maya Yatırım’ın başarılı performansında etken olan temel değerler;

  • Global Bakış Ekonomi ve Finans Bilgisi
  • Alternatif Yatırım Alanları Fırsat ve Kaldıraç Etkisinden Yararlanma Uzmanlığı
  • Takım Çalışması , Uzman Ekip ve Partnerler
  • Araştırma Tartışma ve Ortak Akıl Güncel Piyasa Yorumu

Listeleri Karşılaştır