gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Hakkımızda

Maya Yatırım GULF bölgesinde gayrimenkul proje geliştirme süreçlerinde fon kaynağının oluşturulması, nakit akışı yönetimi, finansal yapılandırma alanlarında başarılı geçmişe sahiptir. Özellikle Katar da olmak üzere önde gelen gayrimenkul proje geliştiricileri ve inşaat şirketleri ile çalışılmıştır.

Sayın Cem Kurt, Maya Yatırımın kurucusu ve genel müdürüdür. Bankacılık ve finans alanında 28 yılı aşkın deneyime sahiptir. Tecrübeleri arasında proje finansmanı ve fon yönetimi ve şirket satın alma ve satışı, hisse değerlemesi ve hisse satışları , uluslararası ortaklık kuruluşu ve yönetimi bulunmaktadır.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra Türkiye İş Bankası A.Ş.’de Teftiş Kurulu’da göreve başlayan CEM KURT 1995 yılına kadar bu kurumda görev yaptı. 1995-1999 yılları arasında Türk Boston Bank A.Ş./ OYAKBANK ta Kıdemli Denetçi olarak çalıştı.

1999-2003 yılları arasında Uyar Grup şirketlerinde, CFO, 2003-2007 Yeğin Holding ve Spekon GMBH’de Genel Müdür olarak görev yaptı. 2007 yılında Katar’a taşınarak CFO ve PROMER QATAR W.L.L Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalıştı. – Promer ( Türk ) ve Al Mohannadi Şirketler Grubu (Katar) Ortaklığı .

2017 yılında MAYA YATIRIM ‘ı İstanbul’da kurdu Maya Yatırım, Gayrimenkul Geliştirme Şirketlerine finansal kaynak yaratma nakit akışlarının yönetilmesi alanlarında danışmanlık hizmetleri sunmakta ve aynı zamanda Gayrimenkul Yatırım Fonları veya SUKUK finansmanı ile proje finansman yapılarını yönetmektedir.

Perim Yalçıner

İstanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği ve Sosyoloji mezunudur.Mezuniyet sonrası 2016-2017 yılları arasında House of Human Koçluk,Eğitim ve Danışmanlık firmasında Operasyon Sorumlusu olarak görev alıp, Profesyonel Koçluk ve NLP üzerinde eğitimlerini tamamlamıştır.

2017-2019 yılları arasında Gerçek Kozmetik (Johnsons Wax, Unilever, Loreal, Bambino) firmasında sırasıyla Satın Alma Uzmanı ve Satış Operasyon Uzmanı olarak görev almıştır.

Gayrimenkul Sektörüne 2019 yılında Keller Williams Yalı Bölge Müdürlüğünde başlamıştır. Şu anda Maya Yatırım Gayrimenkul firmasında Kurumsal ve Uluslararası Satış Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Listeleri Karşılaştır